ODKRYJ LEXUSA

WZORNICTWO

Odważne. Inne. Ukierunkowane. Nasze wzornictwo jest od razu rozpoznawalne, niezawodnie pobudza emocje i inspiruje do przekraczania kolejnych granic.

OD ŚMIAŁYCH IDEI DO WYRÓŻNIAJĄCYCH SIĘ PROJEKTÓW

Wszystko, co tworzymy, ma swój początek w śmiałych ideach. Inspiracji szukamy dosłownie wszędzie, nigdy nie rezygnując z odwagi myślenia i świeżej kreatywności. To właśnie dlatego nasz styl jest tak wyjątkowy.

 • design hub provocative perspectives

  WZORNICTWO

  PROWOKACYJNE UJĘCIA

  Projektujemy, by prowokować. Odważnie i zuchwale rzucamy wyzwania. Nigdy nie podążamy za tłumem, zawsze eksplorujemy nowe pomysły, nowe rezultaty i nowe formy wyrazu.

 • design hub brave concepts

  WZORNICTWO

  NIEZWYKŁE PROJEKTY

  Nasza filozofia wzornictwa przenosi w przyszłość. Inspiruje do tworzenia niezwykłych samochodów koncepcyjnych. A nawet jachtów, deskolotek i statków kosmicznych.

 • design hub signature styling

  WZORNICTWO

  CHARAKTERYSTYCZNY STYL

  Cała gama modeli Lexusa projektowana jest z zastosowaniem wspólnego języka stylistycznego: L-finesse. Ich wzornictwo jest równie przyszłościowe, jak zastosowane w nich rozwiązania techniczne. A cała stylistyczna koncepcja zrealizowana z wielką klasą.

 • Lexus Design awards hub text left

  LEXUS DESIGN AWARD

  LEXUS DESIGN EVENTS

  Creativity has the power to change the world. The Lexus Design Award fosters ideas by supporting young designers and creators whose design work promises to shape the future in new and exciting way.

 • 2018 lexus design hero

  DESIGN

  PIONEERING SPIRITS

  Pioneering technology is a step in the right direction.