2017 lexus rx 450h hero

LEXUS RX

WYPRZEDŹ ZMIANY W LEASINGU

Na początku przyszłego roku wejdą w życie przepisy, których efektem będzie podniesienie obciążeń podatkowych związanych z użytkowaniem firmowych samochodów osobowych. Sprawdź ofertę Lexusa i wykorzystaj ostatnią okazję, by odliczyć do 100% kosztów leasingu.

Copy of leasing hero

NAJLEPSZY MOMENT NA WZIĘCIE LEASINGU

Zmiany zakładają, że w przypadku aut osobowych użytkowanych w sposób „mieszany”, kosztem będzie 75%, a nie jak dotąd 100% wydatków eksploatacyjnych (np. serwis, wymiana opon, paliwo etc).

Zmiana przepisów uderza przede wszystkim w osoby korzystające z leasingu marek premium. Podniesiono bowiem limit amortyzacji w przypadku nabycia pojazdów osobowych (do tej pory 20 tys. euro) do kwoty 150 tys. zł dla pojazdów spalinowych i hybrydowych. Limitem 150 tys. zł (spalinowe i hybrydy) i 225 tys. zł (elektryczne) objęto także leasing operacyjny pojazdów osobowych, na który nie było ograniczenia.

WYBIERZ NISKOEMISYJNEGO LEXUSA

Zwracamy uwagę na jakość produktów, które spożywamy, poświęcamy czas na aktywność fizyczną. Zależy nam na jakości powietrza, którym oddychamy zarówno my jak i nasi bliscy. Zakup samochodu z napędem hybrydowym doskonale wpisuje się w filozofię świadomych wyborów, które są dyktowane troską o zdrowie.

Dlatego warto wybrać przyjazne dla środowiska hybrydy, uwielbiane przez podróżujących nią pasażerów, również tych czworonożnych, którzy czują się niezwykle komfortowo w otoczeniu relaksującej ciszy. 

POZNAJ LEXUSA RX

Śmiałe, zdecydowanie poprowadzone linie wiodą do świata niezrównanego komfortu, przestrzeni i luksusu. Takiego poziomu wykończenia próżno szukać w zwykłych crossoverach. Mając do wyboru napęd hybrydowy lub silnik benzynowy, możesz skonfigurować Lexusa RX idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb i oczekiwań.

 • 
 

 
  2018 lexus rx 450h key features
  • Przestronne wnętrze

   Przestronnej kabinie towarzyszy bagażnik, który pomieści cztery duże walizki. Środkowy podłokietnik na tylnej kanapie pozostaje ustawiony poziomo po częściowym odchyleniu tylnych foteli.

  • Bezpieczeństwo na pięć gwiazdek

   Lexus RX otrzymał prestiżową pięciogwiazdkową ocenę od Euro NCAP. Co więcej, we wszystkich testach jego wyniki były znacznie lepsze od minimum wymaganego do otrzymania pięciu gwiazdek, co dowodzi, że model ten należy do najbezpieczniejszych pojazdów w swoim segmencie.

  • Napęd na cztery koła

   W wersji RX 450h z napędem na wszystkie koła (AWD) inteligentny układ E-FOUR zapewnia płynne wykorzystanie mocy układu napędowego i dobrą trakcję nawet w trudnym terenie. W skład innowacyjnego układu E-FOUR wchodzi napędzający tylne koła silnik elektryczny o mocy 50 kW, który na żądanie jest w stanie błyskawicznie wygenerować bardzo wysoki moment obrotowy.

  • Dach panoramiczny

   Duży dach panoramiczny, montowany fabrycznie, pogłębia wrażenie swobody i przestronności, pozwalając kierowcy i pasażerom cieszyć się słońcem i niebem w kabinie Lexusa RX. Przednia szklana część dachu panoramicznego jest odsuwana, w celu umożliwienia otwarcia kabiny na świeże powietrze. Pomyślano także o elektrycznie przesuwanej osłonie przeciwsłonecznej, na wypadek, gdyby promienie słońca zbytnio dawały się we znaki.

  • Niski poziom emisji

   W Lexusie RX 450h 3,5-litrowy silnik V6 współpracuje z wysoce sprawnym silnikiem elektrycznym i układem napędu na wszystkie koła E-Four. W rezultacie samochód oferuje moc i osiągi pod pełną kontrolą, a przy tym imponuje niską emisja CO2, która w cyklu mieszanym wynosi jedynie 122 g/km.

  • SUV na miarę Twoich potrzeb

   Mając do dyspozycji napęd hybrydowy lub silnik benzynowy, imponującą listę wyposażenia i całe mnóstwo opcji do wyboru, w tym wersję F SPORT, możesz stworzyć swojego idealnego Lexusa RX.

WYBIERZ SWÓJ KOLOR

Dopasuj RX do swoich wymagań, poszukaj swojego nowego ulubionego koloru lub kontynuuj odkyrwanie cech modelu.

Configure your car

Dotknij samochodu, aby się obrócić

RX 450h Prestige / czarny jednolity

ODKRYJ LEXUSA RX

Twórcy pierwszego luksusowego SUV-a w historii wracają z czwartą generacją modelu RX, który zwraca na siebie uwagę wszędzie, gdzie się pojawi. Swoim wnętrzem i wyglądem zewnętrznym RX rzuca wyzwanie wszystkim utrwalonym przekonaniom o tym, jaki powinien być SUV. W kabinie zachwyca mistrzowskim wykonaniem i jakością, dopracowaniem szczegółów, dodając do tego pionierskie rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa. Przekonaj się, że Lexus RX to SUV inny niż wszystkie.

 • ODKRYJ LEXUSA RX

  Model przedstawiony powyżej nie jest reprezentatywny dla całej gamy.


 

 
  Akcesoria

AKCESORIA LEXUSA

STWORZONE, BY ŁAMAĆ SCHEMATY

Każdy model Lexusa to unikalne wzornictwo przeczące utartym schematom. Uważamy jednak, że design samochodów to sztuka, która winna być tworzona z największym respektem wobec jej odbiorcy. Oddajemy więc w Twoje ręce szeroką gamę akcesoriów, która pozwoli uczynić Lexusa silnym wyrazem Twojego indywidualnego charakteru, a jednocześnie odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Next steps

INNE MODELE W NASZEJ GAMIE