• SSGH
 • 
 

 
  SSGH bckgrnd
  • WYBIERZ NISKOEMISYJNEGO LEXUSA

   Zwracamy uwagę na jakość produktów, które spożywamy, poświęcamy czas na aktywność fizyczną. Zależy nam na jakości powietrza, którym oddychamy zarówno my jak i nasi bliscy. Zakup samochodu z napędem hybrydowym doskonale wpisuje się w filozofię świadomych wyborów, które są dyktowane troską o zdrowie. Dlatego warto wybrać przyjazne dla środowiska hybrydy, uwielbiane przez podróżujących nią pasażerów, również tych czworonożnych, którzy czują się niezwykle komfortowo w otoczeniu relaksującej ciszy.

  • WYBÓR Z MYŚLĄ O ZDROWIU

   Napęd hybrydowy to sprawdzona i popularna na całym świecie technologia, która umożliwia oszczędność paliwa, mniejsze emisje spalin i przyczynia się bezpośrednio do poprawy jakości Twojego życia. W obliczu ogromnego problemu, jakim jest zanieczyszczenie środowiska i obecny w naszych miastach smog, powinniśmy ze szczególnym namysłem podchodzić do wyboru samochodu. Świadomość tego, że oddychamy najbardziej zanieczyszczonym powietrzem w Unii Europejskiej, może być impulsem do zmian. Każdy z nas ma bezpośredni wpływ na jakość powietrza, którym oddycha.

  • ZATRZYMAJ SMOG

   Szkodliwość smogu nie budzi żadnych wątpliwości. Wielokrotnie powtarzane badania na grupach kontrolnych na całym świecie jasno pokazują, jak destrukcyjne, szczególnie dla dzieci i osób starszych, jest oddychanie zanieczyszczonym powietrzem. Znaczącą rolę tego stanu rzeczy przypisuje się technologii Diesla. Transport drogowy odpowiada za emisję 40 proc. tlenków azotu w Europie. Ok. 80 proc. tych emisji pochodzi właśnie z samochodów z silnikiem Diesla. Silniki wysokoprężne emitują znaczące ilości pyłów PM10, który pogłębia choroby płuc i układu krążenia. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wpisała spaliny emitowane przez silniki Diesla na listę substancji powodujących raka.

  • PRAWO DO CZYSTEGO POWIETRZA

   Dążąc do zmniejszenia emisji szkodliwych substancji, Unia Europejska wprowadza kolejne obostrzenia, które mają spowodować odwrót od silników Diesla. Niebawem życie z autem wyposażonym w taki rodzaj napędu stanie się wyjątkowo uciążliwe. Zaostrzenie norm emisji spalin wprowadzane przez Unię Europejską zmniejsza opłacalność Diesli. Kolejne europejskie miasta zapowiadają poważne ograniczenia dla właścicieli samochodów wyposażonych w silniki wysokoprężne. Z kolei posiadanie hybrydy wiąże się z coraz większymi przywilejami i korzyściami. Władze samorządów w Polsce z roku na rok stają się coraz bardziej przychylne posiadaczom ekologicznych samochodów.

   Każdy z nas może włączyć się w działania mające na celu poprawę jakości życia i zdrowia wszystkich mieszkańców. Stop smog. Go hybrid.

POZNAJ LEXUSA RX

Śmiałe, zdecydowanie poprowadzone linie wiodą do świata niezrównanego komfortu, przestrzeni i luksusu. Takiego poziomu wykończenia próżno szukać w zwykłych crossoverach. Mając do wyboru napęd hybrydowy lub silnik benzynowy, możesz skonfigurować Lexusa RX idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb i oczekiwań.

 • 
 

 
  2018 lexus rx 450h key features
  • Przestronne wnętrze

   Przestronnej kabinie towarzyszy bagażnik, który pomieści cztery duże walizki. Środkowy podłokietnik na tylnej kanapie pozostaje ustawiony poziomo po częściowym odchyleniu tylnych foteli.

  • Bezpieczeństwo na pięć gwiazdek

   Lexus RX otrzymał prestiżową pięciogwiazdkową ocenę od Euro NCAP. Co więcej, we wszystkich testach jego wyniki były znacznie lepsze od minimum wymaganego do otrzymania pięciu gwiazdek, co dowodzi, że model ten należy do najbezpieczniejszych pojazdów w swoim segmencie.

  • Napęd na cztery koła

   W wersji RX 450h z napędem na wszystkie koła (AWD) inteligentny układ E-FOUR zapewnia płynne wykorzystanie mocy układu napędowego i dobrą trakcję nawet w trudnym terenie. W skład innowacyjnego układu E-FOUR wchodzi napędzający tylne koła silnik elektryczny o mocy 50 kW, który na żądanie jest w stanie błyskawicznie wygenerować bardzo wysoki moment obrotowy.

  • Dach panoramiczny

   Duży dach panoramiczny, montowany fabrycznie, pogłębia wrażenie swobody i przestronności, pozwalając kierowcy i pasażerom cieszyć się słońcem i niebem w kabinie Lexusa RX. Przednia szklana część dachu panoramicznego jest odsuwana, w celu umożliwienia otwarcia kabiny na świeże powietrze. Pomyślano także o elektrycznie przesuwanej osłonie przeciwsłonecznej, na wypadek, gdyby promienie słońca zbytnio dawały się we znaki.

  • Niski poziom emisji

   W Lexusie RX 450h 3,5-litrowy silnik V6 współpracuje z wysoce sprawnym silnikiem elektrycznym i układem napędu na wszystkie koła E-Four. W rezultacie samochód oferuje moc i osiągi pod pełną kontrolą, a przy tym imponuje niską emisja CO2, która w cyklu mieszanym wynosi jedynie 122 g/km.

  • SUV na miarę Twoich potrzeb

   Mając do dyspozycji napęd hybrydowy lub silnik benzynowy, imponującą listę wyposażenia i całe mnóstwo opcji do wyboru, w tym wersję F SPORT, możesz stworzyć swojego idealnego Lexusa RX.

WYBIERZ SWÓJ KOLOR

Dopasuj RX do swoich wymagań, poszukaj swojego nowego ulubionego koloru lub kontynuuj odkyrwanie cech modelu.

Configure your car

Dotknij samochodu, aby się obrócić

RX 450h F SPORT / czarny jednolity

ODKRYJ LEXUSA RX

Twórcy pierwszego luksusowego SUV-a w historii wracają z czwartą generacją modelu RX, który zwraca na siebie uwagę wszędzie, gdzie się pojawi. Swoim wnętrzem i wyglądem zewnętrznym RX rzuca wyzwanie wszystkim utrwalonym przekonaniom o tym, jaki powinien być SUV. W kabinie zachwyca mistrzowskim wykonaniem i jakością, dopracowaniem szczegółów, dodając do tego pionierskie rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa. Przekonaj się, że Lexus RX to SUV inny niż wszystkie.

 • ODKRYJ LEXUSA RX

  Model przedstawiony powyżej nie jest reprezentatywny dla całej gamy.


 

 
  Akcesoria

AKCESORIA LEXUSA

STWORZONE, BY ŁAMAĆ SCHEMATY

Każdy model Lexusa to unikalne wzornictwo przeczące utartym schematom. Uważamy jednak, że design samochodów to sztuka, która winna być tworzona z największym respektem wobec jej odbiorcy. Oddajemy więc w Twoje ręce szeroką gamę akcesoriów, która pozwoli uczynić Lexusa silnym wyrazem Twojego indywidualnego charakteru, a jednocześnie odpowiedzią na Twoje potrzeby.

INNE MODELE W NASZEJ GAMIE