WYBIERZ NISKOEMISYJNEGO LEXUSA

Tworzymy technologię, dzięki której możemy zmieniać świat na bardziej bezpieczny i przyjazny. Dla współczesnego człowieka naczelną wartością jest zdrowie. Z troski o nie konsekwentnie eliminujemy ze swojego otoczenia szkodliwe czynniki, dokonując świadomych, odpowiedzialnych wyborów. Takim właśnie jest zakup samochodu z niskoemisyjnym napędem hybrydowym, który emituje zdecydowanie mniej szkodliwych substancji (NOx) niż pojazd wyposażony w tradycyjny napęd. W ten sposób dbamy o jakość powietrza, którym oddychamy my i nasi bliscy. 

POZNAJ LEXUSA RC

Sportowe coupé, którego osiągi zapierają dech, a wygląd przyciąga wzrok. Agresywna, muskularna bryła kryje zalety kluczowe dla zwinności i pewności prowadzenia, takie jak krótki rozstaw osi i sztywna konstrukcja. Ten wyjątkowy czteromiejscowy samochód coupé jest dostępny z mocnym silnikiem benzynowym lub z napędem hybrydowym, więc możesz skonfigurować dla siebie takiego Lexusa RC, o jakim marzysz.

 • 
 

 
  2017 lexus rc 200t key features
  • Sportowa pozycja za kierownicą

   Siedząc nisko, kierowca doskonale czuje, co dzieje się na styku kół z nawierzchnią i jak samochód reaguje na każdy, nawet minimalny ruch kierownicą.

  • Elastyczna aranżacja przestrzeni

   Praktyczna składana kanapa dzielona w stosunku 60:40 jest wyposażeniem standardowym wszystkich wersji Lexusa RC. Po złożeniu całej tylnej kanapy sportowe coupé zaczyna dorównywać funkcjonalnością samochodom kombi i może przewozić znacznie większe bagaże.

  • Inteligentny system otwierania

   Wystarczy zbliżyć się do Lexusa RC mając kluczyk w kieszeni, a obie klamki drzwi zostaną delikatnie podświetlone. Po dotknięciu następuje odblokowanie drzwi. Co ciekawe, po raz pierwszy w klamkach tego typu nie jest w ogóle widoczna szczelina na kluczyk.

  • Podgrzewana kierownica wykończona skórą

   Pięknie wykonana kierownica obszyta skórą ma specjalne miejsca na oparcie palców, a za sprawą zoptymalizowanego przekroju idealnie leży w dłoniach. Można też zamówić podgrzewaną kierownicę, która zapewnia kierowcy większy komfort w warunkach zimowych.

  • Osiągi i bezpieczeństwo

   Nowy RC, wyposażony w zintegrowany system zarządzania dynamiką pojazdu (VDIM) i potężne wentylowane hamulce tarczowe, pomaga kierowcy unikać zagrożeń.

  • Dostępny z silnikiem benzynowym i hybrydowym

   Lexus RC z innowacyjnym napędem w pełni hybrydowym lub turbodoładowanym silnikiem benzynowym zapewnia kombinację wyjątkowej szybkości reakcji na naciśnięcie pedału przyspieszenia z zaskakującą zwinnością.

  • Selektor trybu jazdy

   Pozwala wybrać jeden z trybów odpowiadających potrzebie i nastrojowi chwili — od maksymalnej oszczędności paliwa po maksymalną dawkę emocji. Tryb ECO zapewnia niski poziom emisji oraz zużycia paliwa. W trybie NORMAL charakterystyka samochodu zapewnia idealną równowagę między oszczędnością a komfortem jazdy. Aby uzyskać bardziej dynamiczną charakterystykę układu napędowego, wystarczy przełączyć samochód w tryb SPORT lub SPORT+.

WYBIERZ SWÓJ KOLOR

Dopasuj RC do swoich wymagań, poszukaj swojego nowego ulubionego koloru lub kontynuuj odkyrwanie cech modelu.

Configure your car

Dotknij samochodu, aby się obrócić

RC 300h Prestige / Czarny

ODKRYJ LEXUSA RC

Lexus RC — ze swoim kokpitem stworzonym z myślą o kierowcy, muskularną sylwetką i pięknie wykończonym wnętrzem — oferuje równowagę znakomitych osiągów i czystego wyrafinowania. RC to sportowe coupé, któremu nie sposób się oprzeć, i być może pierwsze, w którym się zakochasz.

 • ODKRYJ LEXUSA RC

  Model przedstawiony powyżej nie jest reprezentatywny dla całej gamy.


 

 
  Akcesoria

AKCESORIA LEXUSA

STWORZONE, BY ŁAMAĆ SCHEMATY

Każdy model Lexusa to unikalne wzornictwo przeczące utartym schematom. Uważamy jednak, że design samochodów to sztuka, która winna być tworzona z największym respektem wobec jej odbiorcy. Oddajemy więc w Twoje ręce szeroką gamę akcesoriów, która pozwoli uczynić Lexusa silnym wyrazem Twojego indywidualnego charakteru, a jednocześnie odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Next steps

INNE MODELE W NASZEJ GAMIE