• SSGH
 • 
 

 
  SSGH bckgrnd
  • WYBIERZ NISKOEMISYJNEGO LEXUSA

   Tworzymy technologię, dzięki której możemy zmieniać świat na bardziej bezpieczny i przyjazny. Dla współczesnego człowieka naczelną wartością jest zdrowie. Z troski o nie konsekwentnie eliminujemy ze swojego otoczenia szkodliwe czynniki, dokonując świadomych, odpowiedzialnych wyborów. Takim właśnie jest zakup samochodu z niskoemisyjnym napędem hybrydowym, który emituje zdecydowanie mniej szkodliwych substancji (NOx) niż pojazd wyposażony w tradycyjny napęd. W ten sposób dbamy o jakość powietrza, którym oddychamy my i nasi bliscy. 

  • WYBÓR Z MYŚLĄ O ZDROWIU

   Napęd hybrydowy to sprawdzona i popularna na całym świecie technologia, która umożliwia oszczędność paliwa, mniejsze emisje spalin i przyczynia się bezpośrednio do poprawy jakości Twojego życia. W obliczu ogromnego problemu, jakim jest zanieczyszczenie środowiska i obecny w naszych miastach smog, powinniśmy ze szczególnym namysłem podchodzić do wyboru samochodu. Świadomość tego, że oddychamy najbardziej zanieczyszczonym powietrzem w Unii Europejskiej, może być impulsem do zmian. Każdy z nas ma bezpośredni wpływ na jakość powietrza, którym oddycha.

  • ZATRZYMAJ SMOG

   Szkodliwość smogu nie budzi żadnych wątpliwości. Wielokrotnie powtarzane badania na grupach kontrolnych na całym świecie jasno pokazują, jak destrukcyjne, szczególnie dla dzieci i osób starszych, jest oddychanie zanieczyszczonym powietrzem. Znaczącą rolę tego stanu rzeczy przypisuje się technologii Diesla. Transport drogowy odpowiada za emisję 40 proc. tlenków azotu w Europie. Ok. 80 proc. tych emisji pochodzi właśnie z samochodów z silnikiem Diesla. Silniki wysokoprężne emitują znaczące ilości pyłów PM10, który pogłębia choroby płuc i układu krążenia. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wpisała spaliny emitowane przez silniki Diesla na listę substancji powodujących raka.

  • PRAWO DO CZYSTEGO POWIETRZA

   Dążąc do zmniejszenia emisji szkodliwych substancji, Unia Europejska wprowadza kolejne obostrzenia, które mają spowodować odwrót od silników Diesla. Niebawem życie z autem wyposażonym w taki rodzaj napędu stanie się wyjątkowo uciążliwe. Zaostrzenie norm emisji spalin wprowadzane przez Unię Europejską zmniejsza opłacalność Diesli. Kolejne europejskie miasta zapowiadają poważne ograniczenia dla właścicieli samochodów wyposażonych w silniki wysokoprężne. Z kolei posiadanie hybrydy wiąże się z coraz większymi przywilejami i korzyściami. Władze samorządów w Polsce z roku na rok stają się coraz bardziej przychylne posiadaczom ekologicznych samochodów.

   Każdy z nas może włączyć się w działania mające na celu poprawę jakości życia i zdrowia wszystkich mieszkańców. Stop smog. Go hybrid.

POZNAJ LEXUSA RC

Sportowe coupé, którego osiągi zapierają dech, a wygląd przyciąga wzrok. Agresywna, muskularna bryła kryje zalety kluczowe dla zwinności i pewności prowadzenia, takie jak krótki rozstaw osi i sztywna konstrukcja. Ten wyjątkowy czteromiejscowy samochód coupé jest dostępny z napędem hybrydowym, który możesz dostosować do swoich potrzeb w naszym konfiguratorze.


 

 
  2018 lexus rc key features 1920x1080 v4
 • Awangardowy wdzięk

  Narożniki przeprojektowanego przedniego zderzaka harmonijnie łączą się z reflektorami, a wzór siatki na atrapie chłodnicy płynnie zmienia kształt od góry ku dołowi. Ułożone pionowo potrójne reflektory z ultrakompaktowymi źródłami światła LED i nowe lampy obrysowe w kształcie litery „L” nadają sylwetce samochodu jeszcze bardziej wyrazisty wizerunek.

  Więcej informacji o stylistyce

 • Mistrzowie Takumi

  Każdy element kabiny Lexusa — od najwyższej jakości materiałów po precyzyjnie rozmieszczone przyciski i wskaźniki — został starannie wykonany pod okiem mistrzów Takumi, tak aby z jazdy płynęła maksymalna przyjemność.

  Więcej informacji o mistrzach Takumi

 • Doskonałe właściwości jezdne

  Nowy Lexus RC cechuje się jeszcze dynamiczniejszą i bardziej wyrafinowaną charakterystyką prowadzenia, którą wzorowano na modelu LC. Dzięki licznym detalom — takim jak nowe ukształtowanie bocznych ram okien czy wloty powietrza w tylnym zderzaku — samochód jest bardziej stabilny podczas jazdy i aerodynamiczny.

  Więcej informacji o lepszych osiągach

 • Większe bezpieczeństwo

  Lexusa RC wyposażono w udoskonalony system bezpieczeństwa Lexus Safety System +, który obejmuje wszechstronny zestaw rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa czynnego, w tym system ochrony przedkolizyjnej z wykrywaniem pieszych, system ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu z funkcją wspomagania podążania za pasem ruchu, automatyczne światła drogowe, dynamiczny tempomat radarowy i asystenta rozpoznawania znaków drogowych.

  Więcej informacji o wyższym poziomie bezpieczeństwa

 • F SPORT

  Projektanci wyjątkowych dekoracji wnętrza wykonanych z aluminium w stylu „F” w modelach RC F SPORT czerpali inspirację z wirowych wzorów na ostrzach tradycyjnych japońskich mieczy. Ponadto wersje F SPORT zdobi czarne wykończenie wokół wzoru siatki na atrapie chłodnicy i wokół szyb.

  Więcej informacji o stylizacji F SPORT

WYBIERZ SWÓJ KOLOR

Dopasuj RC do swoich wymagań, poszukaj swojego nowego ulubionego koloru lub kontynuuj odkyrwanie cech modelu.

Dotknij samochodu, aby się obrócić

RC 300h Prestige / Czarny

ODKRYJ LEXUSA RC

Lexus RC — ze swoim kokpitem stworzonym z myślą o kierowcy, muskularną sylwetką i pięknie wykończonym wnętrzem — oferuje równowagę znakomitych osiągów i czystego wyrafinowania. RC to sportowe coupé, któremu nie sposób się oprzeć, i być może pierwsze, w którym się zakochasz.

INTERAKTYWNIE ODKRYJ LEXUSA RC

Model przedstawiony powyżej nie jest reprezentatywny dla całej gamy.


 

 
  Akcesoria

AKCESORIA LEXUSA

STWORZONE, BY ŁAMAĆ SCHEMATY

Każdy model Lexusa to unikalne wzornictwo przeczące utartym schematom. Uważamy jednak, że design samochodów to sztuka, która winna być tworzona z największym respektem wobec jej odbiorcy. Oddajemy więc w Twoje ręce szeroką gamę akcesoriów, która pozwoli uczynić Lexusa silnym wyrazem Twojego indywidualnego charakteru, a jednocześnie odpowiedzią na Twoje potrzeby.

INNE MODELE W NASZEJ GAMIE