WYBIERZ NISKOEMISYJNEGO LEXUSA

Tworzymy technologię, dzięki której możemy zmieniać świat na bardziej bezpieczny i przyjazny. Dla współczesnego człowieka naczelną wartością jest zdrowie. Z troski o nie konsekwentnie eliminujemy ze swojego otoczenia szkodliwe czynniki, dokonując świadomych, odpowiedzialnych wyborów. Takim właśnie jest zakup samochodu z niskoemisyjnym napędem hybrydowym, który emituje zdecydowanie mniej szkodliwych substancji (NOx) niż pojazd wyposażony w tradycyjny napęd. W ten sposób dbamy o jakość powietrza, którym oddychamy my i nasi bliscy. 

PRZYGOTUJ SIĘ NA NOWĄ, BRAWUROWĄ STYLISTYKĘ

Ekscytujący Lexus ES jest elegancki, a za razem wyzywający i za nic ma powszechne wyobrażenia o sedanach klasy premium. Jeszcze niższa, szersza i smuklejsza linia nadwozia to efekt nowatorskich i przełomowych koncepcji projektantów. ES łączy sylwetkę przywodzącą na myśl sportowe coupé z przestronnością i elegancją na miarę flagowego sedana. To prestiżowy oraz niezwykle komfortowy samochód.


 

 
  2019 lexus es hybrid key features
 • Nowy, śmiały styl

  Konstrukcja podwozia sprawia, że Lexusa ES wyróżnia elegancki profil boczny, szeroka sylwetka i nisko położony środek ciężkości. Mimo dachu poprowadzonego niczym w modelach coupé nasz sedan klasy premium zapewnia mnóstwo miejsca na nogi i przestrzeni dla pasażerów.

 • System hybrydowy 4. generacji

  Podczas jazdy po mieście przełomowy, samoładujący się napęd hybrydowy często przełącza się w tryb pojazdu elektrycznego, w którym poziom emisji jest zerowy.

 • Kokpit zwrócony do kierowcy

  Projektor HUD ułatwia kierowcy skupienie się na jeździe. Selektor trybu jazdy ulokowano obok wskaźników, dzięki czemu można nim łatwo sterować bez konieczności zmiany pozycji za kierownicą. A jest ona na tyle wygodna, że do minimum ogranicza zmęczenie kierowcy i zapewnia poczucie idealnego dopasowania fotela do jego sylwetki.

 • Nowy, przestronny kokpit

  Zaawansowane funkcje interfejsu człowiek-maszyna łączą się z wyrafinowanym wzornictwem, zapewniając intuicyjność i łatwość obsługi, a zintegrowane wyświetlacze sprawiają niezwykłe wrażenie głębi i oferują szerokie możliwości personalizacji.

 • Wzornictwo inspirowane stylem Hadori

  Nasi mistrzowie „Takumi” dbają o pieczołowite wykonanie wszystkich ekskluzywnych detali — od szwów na fotelach po wyraziste i kuszące aluminiowe elementy wykończenia „F”, inspirowane pięknem japońskich mieczy polerowanych w stylu Hadori.

 • Nadzwyczajne bezpieczeństwo

  Lexus ES skanuje drogę, wykorzystując w tym celu najnowszy system Lexus Safety System +, który obejmuje funkcję wykrywania pieszych w nocy, funkcję wykrywania rowerów, wspomaganie podążania za pasem ruchu (LTA) i dwustopniowy system adaptacyjnych świateł drogowych.

 • Dynamiczny tempomat radarowy

  Dynamiczny tempomat radarowy, sprzężony z asystentem jazdy z dużą prędkością oraz asystentem rozpoznawania znaków drogowych, pomaga kierowcy utrzymać bezpieczną odległość od jadącego przed nim samochodu. Gdy pas ruchu zwolni się, ES samoczynnie przyspiesza do wybranej wcześniej prędkości podróżnej.

 • Przedstawiamy LEXUSA ES F SPORT

  Odkryj dodatkowe możliwości: dwie wersje kolorystyczne do wyboru, układ AVS w wyposażeniu standardowym, aktywne rozpórki z przodu i z tyłu, tylny spojler, 19-calowe obręcze kół, ukośny wzór atrapy chłodnicy i wstawki aluminiowe, w tym pedały z aluminium.

ZOBACZ DOSTĘPNE KOLORY NADWOZIA

Dopasuj Lexusa ES do swoich oczekiwań. Zobacz, jak się prezentuje w różnych kolorach, lub przejdź dalej, aby poznać oferowane funkcje i obejrzeć galerię zdjęć.

Next steps

INNE MODELE W NASZEJ GAMIE