• SSGH
 • 
 

 
  SSGH bckgrnd
  • WYBIERZ NISKOEMISYJNEGO LEXUSA

   Tworzymy technologię, dzięki której możemy zmieniać świat na bardziej bezpieczny i przyjazny. Dla współczesnego człowieka naczelną wartością jest zdrowie. Z troski o nie konsekwentnie eliminujemy ze swojego otoczenia szkodliwe czynniki, dokonując świadomych, odpowiedzialnych wyborów. Takim właśnie jest zakup samochodu z niskoemisyjnym napędem hybrydowym, który emituje zdecydowanie mniej szkodliwych substancji (NOx) niż pojazd wyposażony w tradycyjny napęd. W ten sposób dbamy o jakość powietrza, którym oddychamy my i nasi bliscy. 

  • WYBÓR Z MYŚLĄ O ZDROWIU

   Napęd hybrydowy to sprawdzona i popularna na całym świecie technologia, która umożliwia oszczędność paliwa, mniejsze emisje spalin i przyczynia się bezpośrednio do poprawy jakości Twojego życia. W obliczu ogromnego problemu, jakim jest zanieczyszczenie środowiska i obecny w naszych miastach smog, powinniśmy ze szczególnym namysłem podchodzić do wyboru samochodu. Świadomość tego, że oddychamy najbardziej zanieczyszczonym powietrzem w Unii Europejskiej, może być impulsem do zmian. Każdy z nas ma bezpośredni wpływ na jakość powietrza, którym oddycha.

  • ZATRZYMAJ SMOG

   Szkodliwość smogu nie budzi żadnych wątpliwości. Wielokrotnie powtarzane badania na grupach kontrolnych na całym świecie jasno pokazują, jak destrukcyjne, szczególnie dla dzieci i osób starszych, jest oddychanie zanieczyszczonym powietrzem. Znaczącą rolę tego stanu rzeczy przypisuje się technologii Diesla. Transport drogowy odpowiada za emisję 40 proc. tlenków azotu w Europie. Ok. 80 proc. tych emisji pochodzi właśnie z samochodów z silnikiem Diesla. Silniki wysokoprężne emitują znaczące ilości pyłów PM10, który pogłębia choroby płuc i układu krążenia. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wpisała spaliny emitowane przez silniki Diesla na listę substancji powodujących raka.

  • PRAWO DO CZYSTEGO POWIETRZA

   Dążąc do zmniejszenia emisji szkodliwych substancji, Unia Europejska wprowadza kolejne obostrzenia, które mają spowodować odwrót od silników Diesla. Niebawem życie z autem wyposażonym w taki rodzaj napędu stanie się wyjątkowo uciążliwe. Zaostrzenie norm emisji spalin wprowadzane przez Unię Europejską zmniejsza opłacalność Diesli. Kolejne europejskie miasta zapowiadają poważne ograniczenia dla właścicieli samochodów wyposażonych w silniki wysokoprężne. Z kolei posiadanie hybrydy wiąże się z coraz większymi przywilejami i korzyściami. Władze samorządów w Polsce z roku na rok stają się coraz bardziej przychylne posiadaczom ekologicznych samochodów.

   Każdy z nas może włączyć się w działania mające na celu poprawę jakości życia i zdrowia wszystkich mieszkańców. Stop smog. Go hybrid.

POZNAJ LEXUSA CT

Nowe oblicze CT zwraca uwagę wyrafinowanym miejskim wizerunkiem, zachwyca wyjątkową jakością wykonania Lexusa i zadziwia zaawansowanymi technologiami. Jest produktem prawdziwie luksusowym, z licznymi elementami z najstaranniej wykończonej skóry, drewnianymi wstawkami o pięknej fakturze i nieskazitelną powłoką lakierniczą. CT 200h oferuje wyjątkowy komfort jazdy i znakomite osiągi, którym towarzyszy oszczędność napędu hybrydowego. W niemal bezgłośnym trybie samochodu elektrycznego (EV), CT nie zużywa benzyny i nie emituje spalin. A ponieważ jest samodoładowującym się hybrydowym Lexusem, nigdy nie wymaga ładowania z gniazdka.

 • 
 

 
  2018 lexus ct 200h my18 key features
  • Ultranowoczesny napęd w pełni hybrydowy

   Napęd Lexusa CT — stanowiący połączenie silnika benzynowego i elektrycznego — sprawia, że samochód jest komfortowy, łatwo się rozpędza, a jednocześnie jest bardzo oszczędny i przyjazny dla środowiska. Samodoładowujący się napęd hybrydowy Lexusa, który bazuje na naszych pionierskich rozwiązaniach technicznych, jest zawsze naładowany i gotowy do jazdy.

  • Odświeżony, śmiały wizerunek

   Na ulicach miasta CT 200h przyciąga uwagę charakterystyczną atrapą chłodnicy, światłami LED i dynamiczną sylwetką tylnej części nadwozia. Wygląd samochodu można dostosować do własnych upodobań, wybierając jeden z nowych kolorów i dwubarwnych wystrojów wnętrza.

  • Lexus Safety System+

   CT może być wyposażony w funkcje poprawiające bezpieczeństwo czynne, które inteligentnie wspomagają kierowcę i sprawiają, że jazda jest bezstresowa: system ochrony przedkolizyjnej z wykrywaniem pieszych (PCS), wspomaganie utrzymania pojazdu na pasie ruchu (LDA), automatyczne wyłączanie świateł drogowych (AHB), które w nocy zapewnia zawsze jak najlepszą widoczność, system rozpoznawania znaków drogowych (RSA) i aktywny tempomat (ACC).

   Więcej informacji o pakiecie Lexus Safety System+

  • Dynamiczna wersja F SPORT

   Lubisz nieco bardziej sportowy styl? CT 200h F SPORT ma jeszcze odważniej wystylizowane wrzeciono z przodu nadwozia i 17-calowe obręcze kół F SPORT ze stopów lekkich, a także szereg innych unikatowych akcentów stylistycznych. Jego dynamiczny wygląd nawiązuje do naszych najmocniejszych modeli sportowych.

  • Powitanie „Omotenashi”

   Od sekwencji oświetlenia, która wita użytkownika zbliżającego się do auta, aż po spersonalizowane ustawienia wnętrza — CT czaruje gościnnością w duchu japońskiej tradycji „Omotenashi”. W jego po mistrzowsku wykonanej kabinie każdy poczuje się jak u siebie w domu.

  • Mistrzowie Takumi

   Produkcję każdego CT 200h nadzorują nasi mistrzowie „Takumi”, którzy dbają o to, by każdy CT spełniał rygorystyczne normy jakościowe. Korzystając ze swych manualnych zdolności i umiejętności zdobywanych przez całe dziesięciolecia, potrafią jak nikt inny tworzyć perfekcyjnie wykończone wnętrza i precyzyjne konstrukcje.

  • CT Black - Wyrazista stylistyka

   Odkryj wyrazistą stylistykę nowej wersji CT 200h Black. Czarny grill, lusterka zewnętrzne i 17-calowe felgi aluminiowe nadają CT 200h Black bardziej odważny i wyróżniający się wygląd.

WYBIERZ SWÓJ KOLOR

Dopasuj CT do swoich wymagań, poszukaj swojego nowego ulubionego koloru lub kontynuuj odkyrwanie cech modelu.

Dotknij samochodu, aby się obrócić

CT 200h Prestige / Czarny

ODKRYJ LEXUSA CT INTERAKTYWNIE

CT 200h wyróżnia się jako prawdziwie luksusowe auto kompaktowe z najbardziej zaawansowanym na świecie samodoładowującym się napędem hybrydowym. Ten pięciodrzwiowy hatchback jest kwintesencją jakości, komfortu i supernowoczesnego, superoszczędnego napędu.

 • INTERAKTYWNIE ODKRYJ LEXUSA CT

  Model przedstawiony powyżej nie jest reprezentatywny dla całej gamy.


 

 
  Akcesoria

AKCESORIA LEXUSA

STWORZONE, BY ŁAMAĆ SCHEMATY

Każdy model Lexusa to unikalne wzornictwo przeczące utartym schematom. Uważamy jednak, że design samochodów to sztuka, która winna być tworzona z największym respektem wobec jej odbiorcy. Oddajemy więc w Twoje ręce szeroką gamę akcesoriów, która pozwoli uczynić Lexusa silnym wyrazem Twojego indywidualnego charakteru, a jednocześnie odpowiedzią na Twoje potrzeby.

INNE MODELE W NASZEJ GAMIE